• zeyneleroglu@hotmail.com
  • 05335942577

Bağlama Muskaları

Bağlama Muskaları
  • Son Güncellenme: 12/03/2022

  • Notice: Undefined index: giris in /home/medyumc1/medyumzeynelhoca.com/blog.php on line 138

Bağlama tılsımı da tıpkı diğer ciltleme işlemleri gibi çeşitli efektlere sahip bir tılsım türüdür. Etki başladığı andan itibaren bağlama muskasını alanlar değişiklikleri görmeye başlayacak. Bu muska ve vefk operasyonu, emzirmeden sonra gelen bilgilere dayanılarak yapılır ve emzirmede yapılması gerekenler net bir şekilde verilmiştir. Bağlayıcı muska, kopma, soğuma veya tamamlama gibi olumsuz durumlara neden olmamalıdır. Bunu bilen bir uzman tarafından hazırlanmalıdır.

Ayrıca birçok iyi amaç için büyü yapılabilir. Bağlama ve bağlama büyüleri, karşılıksız kişilerin kullandığı büyülerin başında ortaya çıkar. Bu büyüler sayesinde, karşılığında aşklarını bulurlar. Bu büyülerin etkisinde kalanlar koşulsuz olarak birbirlerine bağlıdırlar ve ondan başkasını düşünemez hale gelirler. Büyülenen kişi, diğer kişiyi düşünse bile her zaman diğer kişiyi düşünmeye başlar.

Yapılan Muskada Amaç Önemlimidir?

Yapılan her muska de amaç elbette önemlidir. Bağlanma ve bağlama muskaları ile yapılan büyüler çok etkili büyülerdir ve yine bağlama ve bağlanma büyüleri büyük bir yelpaze ye sahiptir. Pek çok amaçlar ile yapılırlar. Kişi ne gibi bir büyü yaptırmak istiyorsa ona göre alanında uzman bir hoca ve medyumdan yardım almalarında fayda vardır. Kimse büyüleri kendi başlarına yapmamalıdır. Böyle bir durumda kişi en çok zararı kendine verecektir.



Son Yazılar:

Cevaplar (0)
Bir cevap yazın:

Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Cevaplanıyor...
user-image
İsim
yorum