• zeyneleroglu@hotmail.com
  • 05335942577

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?
  • Son Güncellenme: 28/02/2022

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?
Büyüler insanların çeşitli amaçlarla başvurdukları bir yoldur. Sahip olmak istedikleri şeyleri hayata geçirmek için kullanırlar. Büyüler insanların istek ve arzularına ulaşmadaki en kısa yol olarak görülmüştür. Hepsinin kendine has yöntemleri bulunmaktadır ve kullanılan malzemelerde çeşitlilik gösterir. Dinimize göre hangi amaçla yapılmış olursa olsun, iyi ya da kötü tüm büyüler günah sayılmış ve en büyük günahlar arasında ilk sırada yerini almıştır. Ama insanoğlunun hırsı ve sahip olduklarından her zaman daha fazlasını istediği için büyüler vazgeçilmez hala gelmiştir.


Büyü Bozmak ise bazen yaptırmak daha çok zaman ve tecrübe ister.  Öncelikle tecrübesine ve deneyimine güvendiğiniz birinden yardım almalısınız. Bunun için genelde akla medyumlar ve hocalar gelir. Ruhsal varlıklarla iletişim halindeki medyum ve hocalar büyülere çözüm bulmayı başarmışlardır. Daha sonra büyüyü bozarken en önemli şey büyünün bozulduğundan emin olmaktır. Böylece büyüyü etkisiz halle getirirler.


Kendinize büyü yapıldığını hissediyor yada düşünüyor iseniz, mutlaka hayatınızı gözden geçirmek zorundasınız. Her şey ters gidiyor ve iyi durumda değil iseniz mutlaka ilim sahibi birinden yardım istemelisiniz.
Bozulan büyülerin etkisi kişiden kişiye değişir. Bu değişikliğin sebebi büyü bozulan kişinin inancı ile orantılıdır. Kişi inancı çok yüksek biri ise, büyüden çok fazla etkilenmez ancak dinini pek yaşamayan biri yapılan her büyüden rahatlıkla etkilenir. yapılan bazı büyüler de kişilerin inancı pek yeterli olmaz. Yapılan kötü büyüler her zaman çok daha etkili büyülerdir, kişilere cin denilen bedensiz ruhani varlıklar gönderildiği için büyü yapılan kişi mutlaka etkilenir


Büyülerden uzak durmak ve korunmak için dualar ve korumalar vardır. İlim sahibi kişiler bir bakım yaptıktan sonra üzerinizde olan bir şey varsa sizi o durumdan mutlaka kurtaracaktır. Bunlar için koruyucu muskalar hazırlanır ve kişi bunu üzerinde taşıyarak büyülerden kurtulup korunabilir. Büyü bozmak için dualar okunur ve gerekli işlemler yapılır ve musallat bir cin var ise uzman kişi musallat olan cinden kurtardıktan sonra sizi koruma altına alarak muska hazırlayacaktır.Son Yazılar:

Cevaplar (0)
Bir cevap yazın:

Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Cevaplanıyor...
user-image
İsim
yorum