• zeyneleroglu@hotmail.com
  • 05335942577

Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Kişinin üzerinde büyünün olduğunun anlamak için büyü belirtileri yani izler kullanılır. Ancak genel anlamda bunun uzmanlık gerektiren durum olduğunu bilmelisiniz. Havas ilimlerinde yetkin ve deneyimleri olan kişiler, ayrıca kadim büyü kitaplarına sahip olan üstatlar çok kalıcı büyüler yapabilirler. Bu büyülerin bozulması bir yana anlaşılması bile çok zor olacaktır. Hatta bunların anlaşılması, bozulması imkansıza yakındır. Bu etkili insanların dışında kişilerin yaptığı büyüler daha hafiftir ve bunların tespit etmesi ve bozması kolay olur.  

Büyünün yapıldığını ya da üzerinde büyü olup olmadığını anlamak adına bazı belirtilere bakmak gerekir.  Bu belirtilerin bir defa görülmesinde değil, sistematik şekilde devam etmesi büyü için bir işarettir. Bu süreçte belirtiler mutlaka bir uzman yardımıyla izlenmelidir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

İnternet üzerinden birçok kişi büyü yapıldığını nasıl anlarız belirtileri nelerdir gibi aramalar yapıyor. Büyünün yapılıp yapılmadığını anlamak için bazı belirtilerin olup olmama durumuna bakılır. Birazdan sıralanacak olan belirtilerin kişilerde ya da kişinin bizzat kendi üzerinde görülmesi direkt olarak büyü olduğunu göstermez. Kişide büyü olmaması da karşılaşılan bir durumdur. Büyünün yapıldığına bir delalet olduğunu söylemek daha doğru.

Özetle, büyünün olduğuna delalet eden durumlar olduğunda, bu belirtiler aslında psikolojik sorunlarına olması en yaygındır. Böylesi bir durumun da olduğu hesaba katılarak dini bütün, dini bilgileri de olan bir uzmandan yardım alınmalıdır. Burada uzman yardımı ile büyü yapıldığı anlaşılabilir.

Büyü Yapıldığını Anlama Yöntemleri

  • Çevresi ile iletişim kurmakta sorunlar yaşayabilir ve önceden iyi insandır olarak nitelediği kişilere kötü bir şekilde davranmaya başlar.
  • Aile bağlarında zayıflama görülür. Kişi annesi, babası, kardeşi, karı koca olarak eşi, çocukları ile daha az ilgilenmeye başlar.
  • Genel olarak bir sinirlilik, asabi hal içine girer ve tahammül seviyesi azalır.
  • Yemeklere, nimetlere, dini özellikleri olan eşyalara karşı umursamaz bir insan haline gelir.
  • Kişi, dini vecibelerini yerine getiren birey olurken artık yapmamaya başlar.
  • Kişi kişisel temizliğine dikkat etmeden artık bu konuda boşvermiş olur.
  • Gün içinde 12 saatten fazla uyur hale gelebilir.
  • Uykuda sık bir şekilde kabus görmeye başlar.

Ünlü medyum Zeynel Eroğlu hoca ile aşk büyüsü,  papaz büyüsü, sevgiliyi geri getirme, bağlama büyüsü gibi etkili işlemler yapabilirsiniz.