• zeyneleroglu@hotmail.com
  • 05335942577

Medyum Hoca

Medyum Hoca

Medyum hoca denince insanların aklında farklı terimler uyanıyor. Öncelikle fal bakan kişi, gelecekten haber veren kişi, büyü yapan uzman gibi bazı terimler ortaya çıkar. Aslına bakarsanız bu tabirler yanlış olmasa da tam da değildir. Medyumların nasıl büyü yaptığı, nasıl fal baktığı, geleceğe dair nasıl bilgi sahibi olduğunu da iyi bilmeniz gerekiyor. En iyi hocalar, altıncı hisleri oldukça güçlü olan ve bu hisleri sayesinde yetenekli olan kişiler olarak bilinir.

Medyumluk, ruhçuluk bilimiyle yakın ilişkili bir kavram. Öyle ki medyumluk gelecekten haber veren ve kahinlik yapan kişi olarak da nitelendirilebilir. Medyumlar gelecekten haber verirken ruhani dünya ile yaşadığımız dünya ile bağlantı kurmayı sağlarlar. Bu bağlantı kurulurken medyumlar trans halinde oluyorlar. Tüm enerjilerini transa geçmeye harcadıklarında maddi dünya bir bağlantı koparma süreci yaşarlar.

En İyi Medyum Hoca

Medyum hocalar trans yönteminin kullanarak ruhani dünya üzerine geçiş yapar. Medyumlar yalnızca dolaylı yoldan değil direkt olarak da geçiş yapabilirler. Zaman ve mekana bağlı kalmadan herhangi bir eşyaya olmadan da bunu yapabilirler. Enerjileri onlara verilmiş nimettir ve ihtiyaç duydukları tek şey sadece bu enerjidir.

 En iyi medyum hocalar işinin ehli oldukları için kolayca ruhani alemle trans kuran kişiler olur. Trans işlemini yaparken de kısa bir zamanda ruhları bedenden çıkar ve ruhani dünyadan haberler alma sürecine girer. Bu enerji yükselmesi esnasında tüm odaklanma süreçleri bu aşamada olur. Tamamen transa geçmeye fokuslanmaları sayesinde ruhani dünyada farklı bir vücuda bürünebilirler. Bu süreçte enerjilerini tamamen buna verdikleri için içinde bulunduğumuz maddi dünyadaki enerjileri de azalır.

Medyum Hoca Avantajları Neler?

En iyi medyum hocalar, insanlara faydası olan kişilerdir. Bu faydalardan biraz olsun sizlere bahsetmek istiyoruz. Medyum hocaların var oluşunu tüm semavi dinlerde kabul görür. Medyum hocaların yaptığı manevi açıdan çok kuvvetli bir süreçtir. Medyumlar üstün yeteneklerini insanların iyiliği için kullanır. Onlar bu yeteneklerini insanların çıkarları için ortaya çıkarır. Yani siz ne gibi bir fayda sağlanmasını isterseniz buna göre yardım alabilirsiniz.