• zeyneleroglu@hotmail.com
  • 05335942577

Notice: Undefined index: bul in /home/medyumc1/medyumzeynelhoca.com/makaleler.php on line 47

Soğutma Büyüsü

Eşiniz ve çocuklarınız arasındaki ilişkide bir farklılık fark ettiniz mi? Sevdiğiniz şimdi başka biriyle ilgileniyor mu? Büyü veya saplantı yüzünden kötü bir evlilik olduğunu düşünüyor musunuz? İçinde bulunduğunuz bu durumdan kurtulmak için bir çözüm mü arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. Yapılması gerekenlere birlikte bakalım.

Büyüden Korunmak İçin Muska

Büyüden Korunmak İçin Muska

Sihirli büyülerden koruyan muskalar çeşitli amaçlara hizmet eder. Büyülerin izi insanlık tarihinin çok eski zamanlarına kadar uzanabilir ve özellikle Orta Çağ'da büyük bir gizlilik içinde büyüler yapılırdı. O zamanlar büyü yapanlara cadı denirdi ve büyücülükle iftiraya uğrayanların cezası ölümdü

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Büyü Bozma Nasıl Yapılır? Büyüler insanların çeşitli amaçlarla başvurdukları bir yoldur. Sahip olmak istedikleri şeyleri hayata geçirmek için kullanırlar. Büyüler insanların istek ve arzularına ulaşmadaki en kısa yol olarak görülmüştür.

Nazar Nedir?

Nazar Nedir?

Kem göz, kötü bakış ve nazar olarak bilinen manevi güç geçmişten beri insanların kabul ettiği bir durumdur. Bazı kesimlerce batıl inanç olarak görülen "nazar" bir kısım insan için ise kötü enerjinin, negatif enerjinin kaynağı olarak görülen bir durumdur.

Nazar Belirtileri Nelerdir?

Nazar Belirtileri Nelerdir?

Nazar belirtileri konusu çok önemli ve tüm dünyayı ilk andan kapsayan bir durumdur. Bundan dolayı da nazarı sanki sadece İslamla ilgili algılamak yanlış olur. Çünkü nazar konusu iyice irdelendiğinde tüm toplumlarda farklı anlayışlar ile ortaya çıktığı biliniyor.